ثبت نام در طرح های ویژه نیمسال دوم

مهلت ثبت نام در طرح های جامع و نخبگان برای داوطلین کنکوری به پایان رسیده و برای شما عزیزان با توجه به مهلت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ طرح های اوج و امید را داریم.

طرح های اوج و امید صرفا برای داوطلبین کنکوری می باشد و برنامه هایی میان مدت برای ۵-۶ ماه پایانی می باشند. که شرح مختصرهر برنامه:

برنامه طرح اوج یک برنامه ۱۲۰ روزه هست که تا قبل از اسفند ماه قادر به انجام و اتمام به موقع آن قبل کنکور و به پایان رساندن صحیح برنامه جمعبندی خواهید بود. در این برنامه منابع کامل همه دروس گزینش شده اند و حجم منابع طوری انتخاب شده که در طی این برنامه کامل خوانده و مرور شود. با کلیک روی لینک زیر می توانید توضیحات کلی طرح اوج و شرایط و هزینه ثبت نام را کامل مطالعه کنید:

ثبت نام در طرح اوج

طرح امید یک برنامه ۹۰ روزه می باشد که در این طرح منابع انتخابی به نسبت طرح اوج کمی کمتر شده و بیشتر منابع جمع بندی برای این طرح گزینش شده است که با حداقل زمان بتوانید بیشترین بازدهی را از مطالعه خود داشته باشید و همچنین بتوانیم به همه سر فصل ها بپردازیم. برای شرکت در طرح امید و اتمام به موقع آن نهایتا تا پایان سال جاری فرصت برای شروع دارید ولی خب برای اینکه زمان کافی برای جمع بندی داشته باشید، طبیعتا هر چه زودتر شروع کنید بهتر خواهد بود. با کلیک روی لینک زیر می توانید توضیحات کلی طرح امید و شرایط و هزینه ثبت نام را کامل مطالعه کنید:

ثبت نام در طرح امید

برای شما داوطلبین دهم و یازدهمی برای نیمسال دوم هم ثبت نام در طرح های نخبگان و جامع و هدف را خواهیم داشت ولی همونطور که در ابتدا اشاره کردیم برای شما عزیزان کنکوری دیگر این طرح ها را نخواهیم داشت.

برای نیمسال دوم هر کدام از طرح های جامع و هدف و نخبگان تقریبا از نظر مدت زمان، برنامه هایی ۴ ماهه می باشند و برای اجرای کامل برنامه باید زمان شروع برنامه ها تا اوایل بهمن ماه باشد.

هر کدام از طرح های جامع و نخبگان و هدف، در سطوح مختلف نگاشته شدند و شما پس از ایام تعیین سطح، برنامه مختص سطح خود را دریافت می کنید.

در مورد تفاوت این طرح ها هم اختصارا:
طرح هدف صرفا منابع آموزشی و هدف برنامه ارتقا معدل می باشد.
طرح نخبگان هم فقط منابع تست زنی می باشد و برای شما داوطلبینی که شرایط درسی خوبی توی مدرسه و نمرات دارید ومحوریت برنامه و منابع این طرح برای برای تقویت تست زنی می باشد.
در طرح جامع هم هم منابع آموزشی و هم منابع تست زنی را خواهیم داشت.

برای خواندن شرایط و توضیحات هر کدام از طرح ها روی لینک هر کدام کلیک کنید:

ثبت نام طرح نخبگان

ثبت نام طرح هدف

ثبت نام طرح جامع

بازدیدها: 190

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *